BREAKING NEWS

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e Posaçme merr vendimin për Nuredin Dumanin, pasi ‘zbërtheu’ prapaskenat e errëta të bandave që veprojnë në vendin tonë

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e
x
BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x

Gossip

“Nëse ke ndonjë gjë telefonoje”/ Romeo Veshaj nuk e mbështet marrëdhënien e Donaldit me Beatrixën? Detaji që po i fut të gjithë në dyshime

“Nëse ke ndonjë gjë telefonoje”/ Romeo Veshaj nuk e

Mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’ doli Beratrixa, Në momentin që ajo po largohej nga shtëpia Donaldi e porositi se nëse kishte ndonjë gjë  jashtë të telefonojë menjëherë Romeon.

Mirëpo ajo që ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe mediave rozë është se Donaldi dhe Trixa nuk ndiqen më në Instagram, madje as me Romeon.

Ndonëse me banorët e tjerë që janë bërë çift brenda shtëpisë , personat që mbajnë Instagramin e tyre jashtë i kanë bërë follow, kjo gjë nuk ka ndodhur me Antigonën dhe Romeon.

Madje Romeo nuk ka treguar asnjëherë mbështetje ndaj kësaj marrëdhënie.

“Nëse ke ndonjë gjë telefonoje”/ Romeo Veshaj nuk e

“Nëse ke ndonjë gjë telefonoje”/ Romeo Veshaj nuk e

“Nëse ke ndonjë gjë telefonoje”/ Romeo Veshaj nuk e

“Nëse ke ndonjë gjë telefonoje”/ Romeo Veshaj nuk e

Më të lexuarat