BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x

Gossip

“Nëse unë jam kaq i vogël, ti je embrion”, plas keq debati mes Ilirit dhe Donaldit: Fati jot i keq është se mendon se unë kam pasur vetëm tendenca negative

“Nëse unë jam kaq i vogël, ti je embrion”, plas keq

Puntata e sotme e Big Brother VIP ka nisur me debate mes Donaldit dhe Ilirit. Ky i fundit i është drejtuar Donaldit duke i thënë se ka dashur ta ndihmojë në disa situata por ai nuk e ka kuptuar. Balerini thotë se ka qenë Donaldi që i ka vënë epitete të ndryshme dhe është munduar t’i çjerrë maskën por në të vërtetë ka treguar veten e tij.

“Nëse unë jam kaq i vogël, ti je embrion. Unë thjesht kam thënë pas epiteteve të tua që je thjesht çun i shtrembër.”, i thotë mes të tjerash Iliri aktorit të humorit duke shtuar se i ka vënë epitete të ndryshme. “Nëse dua të të vendos epitete janë shumë të forta“, ia ktheu Donaldi.

“Të kam thënë diçka që ke qeshur, dhe unë të kam thënë se fati jot i keq është se mendon se unë kam pasur vetëm tendenca negative në drejtimin tënd. Në ato momente që të kam lënë derën hapur nuk ke ditur të hysh brenda. Ke dashur të çjerrësh maskën time por e vetmja maskë që ke çjerrë deri më sot është e jotja.”, tha Iliri. 

 

Më të lexuarat