BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Gossip

"Nëse vjen ai..."/ Luizi frikë për hyrjen e ish të dashurit të Kiarës, Bjordi lëshon gafën: Kush është Ylli Baka

"Nëse vjen ai..."/ Luizi frikë për hyrjen e ish të

Mëngjesin e sotëm Luizi po i tregonte Bjordit frikën më të madhe që ka brenda shtëpisë së Big Brother.

Këngëtari e ka shprehur edhe më herët se i frikësohet hyrjes së ish të dashurit të Kiarës, Butrint Imeri.

Por në bisedë e sipër, Bjordi e ka ngatërruar Butrintin me këngëtarin e mirënjohur të muzikës popullore Ylli Baka.

Luizi: Mos vjen një ish i dashur i Kiarës.

Luizi: Jo. Një që ka pasur, që e ka pasur publike.

Bjordi: Kam dëgjuar, por as nuk e njoh.

Luizi: As unë, e kam dëgjuar si emër, po kështu… Nëse vjen ai jam shumë keq.

Bjordi: Aty fiton, se si do reagosh me këtë situatë. Asunë, as Amos, as Olta nuk të bën më gjë nëse ti.

Luizi: Jo aty në botë…vështirë se mund t’ia dal.

Bjordi: Po ia dole aty, atje fiton….

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)