BREAKING NEWS

Publikohet përgjimi ‘bombë’ për Zora Zaev-in, zbulohen prapaskenat dhe lidhjet e tij të fshehta: Në koordinim të ngushtë me.. (AUDIO)

Publikohet përgjimi ‘bombë’ për Zora Zaev-in,
x

Gossip

“Nesër së bashku gjysmën e shpirtit”, Barbana Dini mban premtimin, sjell këngën e krijuar nga Ergi dhe i prek të gjithë 

“Nesër së bashku gjysmën e shpirtit”, Barbana Dini

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sidomos për motrën e tij Barbanën. Ajo ka vendosur të publikojë këngën e fundit të krijuar nga Ergi, pikërisht nesër në ditën e lindjes së tij, duke mbajtur kështu edhe premtimin që i ka dhënë publikisht.

Sipas Barbanës, ky është projekti kur ata të dy bashkohen për herë të parë dje fundit në një dimension tjetër.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram promon e videoklipit shoqëruar me disa fjalë tepër prekëse dhe plot dhimbje.

“Nesër, me 15 tetor, në ditëlindjen e Ergit vjen bashkëpunimi më i rëndësishëm i jetës time personale dhe artistike! Një këngë e krijuar nga Ergi ku bashkohemi të dy për herë të parë dhe të fundit, në një dimension tjetër! Nesër, së bashku me ëngjëllin tim, gjysmën e shpirtit Ergi Dini vjen ‘Ku je'”, shkruan Barbana.