BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Gossip

Nevina Shtyllës i ndodh incidenti i papritur një javë para emisionit: Goca sa një lopë bie në... (FOTO)

Nevina Shtyllës i ndodh incidenti i papritur një javë para

Moderatorja seksi Nevina Shtylla ka bërë me dije se është rrëzuar dhe madje është vrarë duke u bërë me shenja në njërin prej gjunjëve.

Këtë incident ajo duket se e ka marrë me nota humori, pasi ka shkruar mbi foto:

E që thoni juuuu… Goca sa një lopë shkon e bie mes rrugës e i bën gjunjët si fëmij 5 vjeç, 1 javë para emisionit. Nisim në datë 27 meqë ra fjala.

“Kino star” i dedikohet të gjithë personave mbi 18 vjeç që kanë pasion aktrimin. Kushdo që ndihet i talentuar në këtë fushë mund të aplikojë, teksa Nevina ka treguar se projekti gjigant do finalizohet në një serial televiziv.

Vetë ajo në këtë projekt përveçse si moderatore, vjen edhe si bashkautore. Ky është padyshim një lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë qejf aktrimin, teksa vlen të përmendet se formate të tilla i mungojnë vendit tonë.

Nevina Shtyllës i ndodh incidenti i papritur një javë para

Më të lexuarat