BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Gossip

Neymar shkatërroi marrëdhënie e çiftit shqiptar? Këngëtari i njohur bën deklaratën që i habiti të gjithë: Më la, jam duke vuajtur! (VIDEO)

Neymar shkatërroi marrëdhënie e çiftit shqiptar?

Ditën e djeshme, Arbenita Ismajli publikoi një video në Tiktok (të cilën e fshiu menjëherë) trendin e Neymar. Mirëpo gjatë videos së publikuar modelja publikoi dhe mesazhin që i ka dërguar futbollisti në Instagram.

Pas postimit, u vu re se modelja dhe partneri i saj Fero Fera nuk ndiqen më në profilet e tyre në rrjetet sociale. Pasi lajmi bëri xhiron e rrjetit erdhi dhe reagimi i papritur i reperit.

Teksa kishte hyrë ‘Live’ në  Instagram, Fero u shpreh me nota tallëse dhe ironike se Arbenita e ka lënë dhe se po vuan shumë për këtë gjë.

“Më ka lënë Arbenita, jam duke vuajtur. Kismet Arbenitës do t’i bëj 10  këngë se jam duke vuajtur”– u shpreh reperi.

Ky reagim i Feros i ka habitur të gjithë fanstat e tij pasi vetëm disa javë më parë reperi ishte i ftuar në “Më Lër të Flas” ku tregoi se marrëdhënia mes tij dhe Arbenitës është shumë mirë.

“Me Arbenitën kuptohemi për çdo gjë, unë jam i thjeshtë, ndonjëherë e humb kohën me gjëra që nuk ia vlen, ajo më kupton për çdo gjë”,- u shpreh Fero.