BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Gossip

Nga "BBVA" në "DWTS", Ronaldo Sharka flet për Olta Gixharin, ja si do të jetë marrëdhënia e tyre në emisionin e kërcimit

Nga "BBVA" në "DWTS", Ronaldo Sharka flet për Olta

Moderaratori i njohur, Ronaldo Sharka, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e tij në “Instagram”. Ai u ka kërkuar atyre që t’i bëjnë pyetje rreth “Dancing With The Stars”, ku do të jetë konkurrent.

“10 pyetjet më pikante për Dancing, marrin përgjigje brenda 24 orëve meqë nuk kam dhënë asnjë intervistë”, ka shkruar ai në një postim në “Instastory”, ku ka lënë edhe kutinë për t’i bërë pyetjet.

Duke qenë se në jurinë e spektaklit më të madh të kërcimit është aktorja e njohur dhe ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Olta Gixhari, një ndjekës e ka pyetur:

“A mendon se ka me të vlerësuar Olta pa inate që ka pas me ty”.

Ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri iu përgjigj fansit, duke thënë se “BBVIP ka mbaruar më 6 maj”. Ronaldo shtoi se me Oltën nuk ka pasur asnjë raport pas përfundimit të reality show-t, as të mirë dhe as të keq.

 “BBVIP është finalizuar më 6 maj. Me Oltën nuk kam pasur kurrë raport pas Big-ut, as të mirë e as të keq. DWST është një kapitull i ri për të gjithë ne, pra nga e para për një garë të re. Unë besoj që do tregohet profesioniste (besoj unë). Pastaj unë nuk jam në garë me Oltën dhe me askënd, jam në garë me VETEN. Kam shumë sfida me veten, dua t’i fitoj këto sfida”.