BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Gossip

“Nga Bora te Trixa, ai ka përdorur çdo lloj guri”/ Arjola bën deklaratën e fortë për Donaldin, i kthehet ashpër këngëtari i njohur shqiptar: Ai e ka zemrën... (REPLIKAT)

“Nga Bora te Trixa, ai ka përdorur çdo lloj guri”/

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshëm në emisionin ‘Fun Club’ mes aktores Arjola Demiri dhe këngëtari Elgit Doda në lidhje me lojën e Donaldit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP.

Arjola Demiri bëri një deklaratë të fortë për Donaldin. Sipas saj, aktori ka vepruar me strategji dhe ka bërë rolin e heroit për të dalë mirë para publikut.

Arjola u shpreh se Donaldi i ka përdorur miqtë për famën dhe suksesin e tij. Deklarata e aktores u kundërshtua nga Elgit Doda, i cili ishte gjithashtu i pranishëm në emision.

Arjola: Ai djalë e do shumë suksesin, e do jashtëzakonisht shumë suksesin

Elgiti: Ai djalë e meriton

Arjola: Për të merituar e meritojmë të gjithë

Elgiti: Po flasim për atë djalin

Arjola: Është shtrydhur më shumë se duhet. Ai e ka marrë protagonizmin dashje padashje, me meritë, pa meritë

 Elgiti: Me meritë

Arjola: Pa meritë, shumë raste pa meritë. Rrugës strategjia e Donaldit…

Elgiti: Donaldi nuk ka pasur strategji dhe këtë ta them me pastërti

Arjola: Donaldi ka pasur shumë strategji. Ka pasur super strategji, miqtë i ka përdorur që të gjithë për suksesin dhe famën e tij sepse është i etur për sukses. I kam thënë shumë herë, ti në këtë program ke dashur të bëhesh hero. Ka përdorur çdo lloj guri, duke nisur që me Borën, Trixën, që me vajzat, me Sarën, me Semin, me Antonelën, me Egzonën. Ka bërë heroin e të gjithave për të dalë në sy të publikut. Bën si i ndjeshëm! Në shumë rrugë, gabimin më të madh e bëri kur doli kundër Einxhelit. Ai djalë ka shtrydhur veten për suksesin e vet, çdo gjë e ka bërë për veten e vet.

Elgiti: Donaldi nuk ka vepruar kurrë me strategji. Ai ashtu është, ashtu e ka zemrën, shpirtin dhe jep dashuri për çdo person

“Nga Bora te Trixa, ai ka përdorur çdo lloj guri”/