BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

"Nga karakteri i Anës më pëlqen më shumë, gjoksi", komenti i Arjonit i habiti të gjithë

"Nga karakteri i Anës më pëlqen më shumë,

Këtë të martë në "Përputhen" u transmetua takimi mes Ana Kaurit dhe Arjonit. Takimi i tyre u zhvillua në një pamje panoramike, pranë një liqeni e natyre të qetë.

Takimi i dyshes shkoi shumë mirë dhe Ana tha se i ka pëlqyer shumë stili i Arjonit. Ndërsa Arjoni tregoi se nuk ka fjalë të përshkruaj bukurinë e Anës.

Në një moment gjatë bisedës, bukuroshja pyeti Arjonin se çfarë pëlqen më shumë në karakterin e saj, përgjigja e djalit ishte epike:

"Më pëlqen më shumë gjoksi yt…".