BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë tek dështimet e 4 fejesave të tjera me vajzat e famshme, këngëtari i njohur shqiptar heq dorë nga muzika? Ku është "zhdukur" artisti (FOTO)

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë

Këngëtari Seldi Qalliu, më tepër se për karrirën dhe muzikën e tij është përfolur për jetën private dhe lidhjet me vajzat e famshme. Por për fat të keq, 4 fejesa që Seldi ka bërë publike kanë përfunduar në ndarje.

Në vitin 2011 këngëtari Seldi bëri publike lidhjen e tij me vajzën e gazetarit të njohur, Milaim Zekës, Dafinën. Lidhja e tyre kaloi në tjetër nivel dhe çifti u fejua. Por në vitin 2016 kjo marrëdhenie mori fund.

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë

Por Dafina nuk ishte e fejuara e parë e Seldit. E para ishte Domenika Çaushaj, vajza nga Vlora që Seldi e njohu në “Big Brother” dhe pas daljes vendosi të fejohej me të. Ndryshe nga historia me Dafinën, ndarja nga Domenika u pasua me konflikt e polemika.

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë

Fejesa e tretë e Seldit ishte me këngëtaren Mimoza Shkodra. Në vitin 2018, kur gjithandej përfiltej për një dasëm të çiftit në fakt erdhi lajmi i ndarjes së tyre.

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë

Fejesa e katërt dhe e fundit (mediatike) e këngëtarit ishte ajo me modelen Sindy Çela. 22 vjeçarja, e cila jeton në Belgjikë pranoi se me Seldin ishte dashuri me shikim të parë. Por edhe kjo si 3 fejesat e para përfundoi shpejt në ndarje.

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë

Pas kësaj ndarje Seldi stopoi edhe jetën virtuale, duke mos postuar asgjë nga aktiviteti i tij. Postimi i fundit i këngëtarit në Instagram daton në 10 qershor 2021, pra rreth një vitë e gjysmë më parë.

Nga ndarja me të bijën e Milaim Zekës që bëri bujë

Dihet vetëm se Seldi për momentin është shpërngulur në Londër, por mbetet për tu parë nëse këngëtari do t’i rikthehet sërish muzikës dhe skenave.

Më të lexuarat