Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Nga një lokal tek tjetri, deri në Skrapar shkova", gazetari rrëfen prapaskenat si i ka përndjekur Alfion dhe Fatmën për ti kapur bashkë

Postuar: 25/05/2019 - 10:52

Një gazetar i medias rozë duket se ka shkuar shumë larg për të zbuluar lidhjen e Fatmës dhe Alfios.I ftuar në “Late Night Show”, 21-vjeçari Ronaldo Sharka tregoi se, për të patur ekskluziv lajmin asokohe të pazbuluar të lidhjes së moderatores së “IN Tv” me shefin e kuzhinës, i ka ndjekur nëpër lokalet ku shkonin bashkë, madje deri në Skrapar ku ata shkonin për pushime sportive.

I pyetur nga Kastro Zizo nëse i ka ndjekur në lokalet ku rrinin, ai pohoi dhe tha:
 
“Po, deri në një sport që bënin diku nga Skrapari. Sigurova edhe foto që ishin bashkë.”
 
Lajmi për marrëdhënien e Fatma Methasanit me Alfio Rrotanin, u bë publik rreth dy vite më parë.
 
Ata nuk e pranuan deri në tetor të vitit të kaluar. “Lumturia është te gjërat e vogla”, shkruajti Alfio në postimin e parë bashkë.
 
Tani, ata e kanë bërë lidhjen e tyre publike dhe janë shfaqur disa herë bashkë në evente.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.