BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Nga Vjollca Hoxha te gazetarët e njohur, Arbana Osmani tregon dhuratat që mori pas lindjes së djalit

Nga Vjollca Hoxha te gazetarët e njohur, Arbana Osmani tregon dhuratat

Moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë para dy ditësh.  Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell. Pas lindjes Arbana është mbuluar me dhurata nga miqtë e saj.

Arbana ka marrë buqetë me lule nga presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha, shoqëruar me një pusullë ku shkruhet: “Me jetë të gjatë djali! Përqafime Vjollca Hoxha”.

Një buqetë me trëndafila të bardhë, Arbana ka marrë edhe nga miqtë e saj, Eraldo Rexho dhe Fatmira Nikolli.

Nga Vjollca Hoxha te gazetarët e njohur, Arbana Osmani tregon dhuratatNga Vjollca Hoxha te gazetarët e njohur, Arbana Osmani tregon dhuratat

Më të lexuarat