Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga drejtuesit në qarqe lista me emrat e drejtorëve dështakë, ikin 20 emrat e parë në Tiranë

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga
x

Gossip

Nga zgjedhja mes dashurisë dhe karrierës, deri tek martesa, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ i paska të qarta planet dhe sapo i bëri publike

Nga zgjedhja mes dashurisë dhe karrierës, deri tek martesa,

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha i ka të qarta qëllimet në jetën e saj. Nëse do të zgjidhte mes dashurisë dhe karrierës, Lori do të shkonte pas së dytës!

Kështu është shprehur fashionista në një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka treguar se është diplomuar që prej korrikut.

Kjo e ka vendosur mes dy zgjedhjesh, dashurisë dhe karrierës, Lori do të shkonte pas karrierës që do.

“Të dyja të ndihmojnë të rritesh, por nëse do të më duhej të zgjidhja do të shkoja pas karrierës që dua”, shprehet ajo në përgjigjen e saj në Instastory.

Nga zgjedhja mes dashurisë dhe karrierës, deri tek martesa,

Megjithatë kjo nuk do të thotë se Lori nuk po mendon për dashurinë. Ndonëse nuk na ka treguar nëse është single apo në një lidhje, ajo e ka menduar dasmën e saj të ëndrrave që sigurisht do të mbahet në një nga vendet e preferuara në Itali, në Capri

Por pavarësisht gjithçkaje që ka menduar, Lori shprehet se nuk do t’ia kalonte kurrsesi dasmës së motrës Sara me moderatorin Ledion Liço në liqenin e Como-s.

“Nuk mund t’ia kaloj Sarës, por mund të përpiqem në Capri”, shkruan Lori.

Nga zgjedhja mes dashurisë dhe karrierës, deri tek martesa,

Më të lexuarat