BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

“Ngatërruam koncert”/ Shkoi gabimisht në aktivitetin e organizuar nga partia kundërshtare, këngëtari Redon Makashi tregon momentin e sikletshëm me të cilin u përball

“Ngatërruam koncert”/ Shkoi gabimisht në aktivitetin e

Këngëtari Redon Makashi i ftuar sot në emisionin ‘ABC e Mëngjesit’ tregoi një moment të sikletshëm me të cilin është përballur teksa po shkonte në një koncert të organizuar nga një parti politike.

Ai rrëfeu se në vitet ’95 teksa po shkonin në koncertin e organizuar nga një parti politike në kuadër të fushatës zgjedhore, ishin ngatërruar dhe kishin shkruar në koncertin e partisë kundërshtare.

“Ishte në vitet ’95 kur organizoheshin aktivitete për fushatat elektorale nga partitë politike. Ishte një rast në Durrës, ishim me Dashnor Dikon, ndaluam makinën dhe shkuam tek një koncert, por kur shohim që ishim tek partia tjetër. Njerëz për njerëz ne vrapuam por kur shoh del deputeti i partisë x, thashë që ne nuk jemi tek kjo.”, tregoi ai.

Më të lexuarat