BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Gossip

‘Ngece me mua’/ Sarah dhe PM zihen keq me njëri-tjetrin: Të paska qëlluar femra e gabuar. Ik rri me ato të dy ngjituni dhe bëhuni tre

‘Ngece me mua’/ Sarah dhe PM zihen keq me njëri-tjetrin:

Marrëdhënia mes Sarës dhe Dj PM ka luhatje dhe herë pas here nuk mungojnë as zënkat. Shkak këtë herë janë bërë disa keqkuptime, ndërkohë që gjithnjë dhe më të rralla janë bërë momentet e ëmbla mes tyre.

Pajtimi nuk e ka pritur mirë një deklaratë të Sarës, ndërsa kjo e fundit është kapur pas krahasimit që ai bëri. PM tha se do donte që ata të ishin më shumë si Beatrix dhe Donaldi dhe Sarah nuk e pëlqeu këtë krahasim.

“Më vjen keq që ty të paska qëlluar femra e gabuar”, i është kthyer ajo.

Pajtimi nuk e pëlqeu shakanë dhe ka reaguar i revoltuar. Po ashtu ka reaguar edhe Sarah e cila u shpreh se PM ka ngecur me të.

“S’ka faj PM jo. Se kur bën shaka PM duhet t’i pranosh të gjitha, t’i mbash në krah. Ndërsa, kur bëj shaka unë qenkan shumë të rënda dhe sidomos kur shakatë e mia kanë të bëjnë me një mashkull. Dhe këtu pastaj fillojmë dhe me krahasimet. Po e kam thënë njëherë, e thashë tani dhe po e ripërsëris: më vjen keq që PM ka shprehur interes para se të hynte për mua dhe kur hyri këtu brenda ngeci me mua. Më vjen shumë keq”, tha ajo.

“Dhe po të pëlqeu marrëdhënie e Trixës me Donaldin ik rri me këto të dy. Ngjituni të tre”, vazhdoi Sarah.

Më të lexuarat