BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Gossip

“Ngeli me buzët e kuqe”, make-up artistja e njohur shqiptare befason me atë që thotë për Jozefina Topallin

“Ngeli me buzët e kuqe”, make-up artistja e njohur shqiptare

Make-up artistja Amber Candy u shfaq mbrëmjen e djeshme me mjetet e saj të punës në emisionin ‘Why Not’.

Teksa ajo ishte duke i bërë make up-in modeles në studio, Roza i bënte pyetje të një pas njëshme.

Një prej tyre ishte: Kujt personazhi shqiptar do të donte ajo ti ndryshonte make up-in?

Emri që Ambra përmendi me shumë mundësi askujt nuk do ti shkonte në mendje. As më shumë dhe as më pak ishte vetë Jozefina Topalli.

“Jozefina Topallin se ngeli me buzët e kuqe”- thotë ajo.

“Ngeli me buzët e kuqe”, make-up artistja e njohur shqiptare

Më të lexuarat