BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan, regjisorët rikrijojnë skenën e përplasjes së makinës së Princeshë Diana (FOTO)

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Regjisorët që po xhirojnë një film të ri për Princ Harry dhe Meghan Markle, kanë rikrijuar skenën e përplasjes së makinës në vitin 1997, ku mbeti e vrarë Princeshë Diana.

“The Sun” shkruan se xhirimet e “Harry & Meghan: Arratisja nga Pallati”, janë zhvilluar në Vancouver, Kanada.

Prodhimi që po bëhet gati për TV, në të cilin Harry dhe Meghan nuk janë të përfshirë, bazohet në daljen e tyre nga Familja Mbretërore.

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Por me shije të keqe tronditëse, seti i filmit përmban një rikrijim të aksidentit në Paris në 1997-n. Në aksident mbeti e vdekur Princesha e Uellsit, 36 vjeçe.

I dashuri i Dianas, Dodi Al Fayed, 42 vjeç dhe shoferi i tyre 41-vjeçar, Henri Paul, mbetën gjithashtu të vrarë nga ky aksident që tronditi botën.

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Ndërkohë imazhet nga prodhimi i filmit tregojnë një makinë “Mercedes”, i cili përplaset me tunelin Pont de l'Alma tunnel.

Gjithashtu edhe aktorët që do të luajnë rolin e Harry-t dhe Meghan janë fotografuar në një vend tjetër. Filmi televiziv është i treti në një trilogji mbi Dukën dhe Dukeshën e Sussec nga “Lifetime”.

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,

Ngjarje të mbuluar me mister! Film për Harry-n dhe Meghan,