BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Ngriti në këmbë gjithë publikun me zërin e tij të mrekullueshëm, 15-vjeçari shqiptar shkëlqen në ‘The Voice Kids' në Gjermani: I kam mbajtur sytë e mbyllur deri në fund!

Ngriti në këmbë gjithë publikun me zërin e tij të

Fëmijët shqiptarë na kanë demonstruar gjithmonë se kudo ku shkojnë dinë të shkëlqejnë. Po kaq krenar na ka bërë edhe 15-vjeçari shqiptar Sefidin Xhemaj, i lindur dhe rritur në Austri, ka shkëlqyer në ‘The Voice Kids' në Gjermani.

Ai ishte pjesë e “The Voice Kids” në Gjermani dhe arriti deri në gjysmëfinale, duke fituar zemrat e shumë personave, të cilët shpresonin që ai të fitonte.

Ngriti në këmbë gjithë publikun me zërin e tij të

Sefidini ishte i ftuar sot në një lidhje “Skype” për “Wake Up”, ku tha se gjatë gjithë këngës ishte me sytë mbyllur, në mënyrë që të përqendrohej te zëri dhe emocionet.

“Sytë e mbyllur i kam pasur deri në fund. Kam pasur në mendje zërin tim dhe këngën”, rrëfeu 15-vjeçari.

Ndërsa, nëna e djalit, Mirnete Xhemaj u shpreh: “Kemi qenë shumë të emocionuar dhe shumë krenarë të shihnim djalin tonë në një skenë aq të madhe”.

Ngriti në këmbë gjithë publikun me zërin e tij të

Më të lexuarat