Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nicky Minaj i nxjerr të gjitha/ Ekspozon komplet gjoksin

Postuar: 11/09/2018 - 16:38

Nicky Minaj është njëra nga artistet që bënë shumë përshtypje me pamjen, sidomos postimet provokative.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e ngushtë dhe duket tejet provokuese.

Kurse, gjoksi është pjesa kryesore të cilën ajo e ka ekspozuar duke mos kursyer thuajse asgjë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 1. Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2018 - 18:55

Si janë në të vërtetë festat e playboy-t Dan Bilzerian?!

Postuar: 20/09/2018 - 18:48

 Damiano Agalliu është një nga personazhet e përfolur në media pas daljes nga “Big Bro

Postuar: 20/09/2018 - 18:42

Adelina Tahiri  është pozicionuar haptazi kundër dashurisë mes njerëzve të të njëjtit seks.

Postuar: 20/09/2018 - 17:48

 Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bykyku kanë qenë tre aktorët më të komentuar së fundmi për

Postuar: 20/09/2018 - 16:04

Julian Deda, një nga aktorët që vendosi të zhvendosej nga “Vizion Plus” në “TV

Postuar: 20/09/2018 - 15:47

Ilda Bejleri ka nisur pushimet këtë fund shtatori dhe po shijon plazhin e Mykonos në Greqi.

Postuar: 20/09/2018 - 15:38

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdiu, së fundmi ka lajmëruar se së shpejti do të publikojë bashkëpun