Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nicole Kidman tregon arsyen pse ka 10 vite pa takuar fëmijët

Postuar: 08/11/2018 - 18:11

Nicole Kidman ka dy vajza biologjike me këngëtarin Keith Urban, por prej martesës së parë me Tom Cruise, aktorja kishte adoptuar dy fëmijë, të cilët duket se prej shumë kohësh nuk i takon.

Arsyeja e largimit me dy fëmijët e saj Connor Cruisen dhe Isabella Jane Cruisen qëndron në faktin se fëmijët vendosën që së bashku me babanë të ndjekin predikimet e Kishës së Sajentologjisë. Për vite me radhë, raportohej se pse Nicole nuk kishte kontakt me ata, por së fundi ka qenë vet aktorja që ka folur haptas.

“Ata vendosën të ndjekin Kishën e Sajentologjisë, por puna ime si nënë është t’i dua”, tha ajo për revistën amerikane “ ËHO”.
“Unë jam një shembull i kësaj tolerance. Pavarësisht se për çfarë shkruhet apo raportohet, fëmijë duhet ta dinë se nëna i do shumë. Jam shumë e hapur për këtë çështje”, thotë aktorja.

Nicole dhe Tom u divorcuan në vitin 2001, ndërsa fëmijët e tyre mbetën anëtarë besnikë besimit sikurse babai i tyre. Kidman nuk mori pjesë në dasmën e vitit 2015 të Isabellas, e cila ishte në vitin 2015 dhe herën e fundit kur u takuan së bashku ishte viti 2006.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 23:41

Gazetari i njohur i Top Channel, Ervin Kurti është shprehur gjatë një bisede me moderatoren, Jonida Shehu në emisionin ‘ Soiree’ se në klube shkojnë më shumë për të gjuajtur dhe për gjuajtur, ashtu sikur

Postuar: 16/01/2019 - 23:26

Gjatë ditës së sotme, shumë personazhe publikë kanë qenë aktiv në rrjetet sociale duke publikua

Postuar: 16/01/2019 - 14:54

Ledina Çelo e ka pranuar sfidën më të re që po fikson të gjithë të famshmit shqiptarë dhe madje m

Postuar: 16/01/2019 - 13:21

Pre e sfidës më të njohur të momentit në rrjetet sociale “10 year challenge” janë bër

Postuar: 16/01/2019 - 13:10

 Reperi Majk ka kaluar një ditë të bukur me djalin e tij, Roan.

Postuar: 16/01/2019 - 13:08

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga të rinjtë dhe njëkohësisht më e komentua