Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nihali te “Dashuri e ndaluar” në pritje të ëmbël, tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Postuar: 22/07/2019 - 23:02

Aktorja Hazal Kaya e serialit të famshëm që pushtoi ekranet shqiptare, “Dashuri e ndaluar”, e njohur për rolin e Nihalit, është tashmë në muajin e pestë të pritjes së ëmbël.

Mikesha e saj ka publikuar në rrjet një foto të aktores, e cila tashmë s’mund ta fshehë dot bebushin në bark.E veshur me një fustan blu, Hazal ka pozuar duke qeshur dhe shkëlqen nga nuri i shtatzënisë, teksa shoqja e saj i ka vendosur dorën në barkun e rrumbullakosur.
 
Mediat turke shkruajnë se çifti është tepër entuziast për fëmijën që pritet të vijë në jetë, ndërsa gjinia e tij ende nuk është zbuluar.
 
Disa muaj më parë, Hazal i mohoi lajmet për shtatzëninë e saj, pas martesës së bujshme me producentin e njohur Ali Atay, më 6 shkurt të këtij viti. Mirëpo, aktorja nuk mund ta fshehë më barkun dhe foto e saj po bën tashmë xhiron e rrjetit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt