Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nis përçarja tek çiftet në Big Brother, Adi- Ejonës: Ti s’kupton hiç, këta po tallen me ty

Postuar: 20/03/2017 - 11:28

Ejona dhe Ademi janë veçuar nga çiftet e tjera dhe po diskutojnë në lidhje me sjelljen e tyre, ku Jona e pyet Adin nëse ka bërë ndonjë gabim.

Adi i thotë që të ketë kujdes në marrëdhëniet me të tjerët, pasi jo të gjithë janë të sinqertë në shoqërinë me të, sipas tij.

“Unë po të paralajmëroj. As nuk kap, as nuk thith! Ti fluturon”, i thotë ai.

Ejona me mërzitet me këto fjalë, por Adi i thotë se nuk ka pse mërzitet.

“S’kupton hiç! Nuk ke pse mërzitesh. Këtu është loja. Të kapin një pikë të dobët dhe tallin b*thën pa e kuptuar ti”, shtoi Ademi.

Ejona e pyet nëse ka thënë apo bërë diçka për të krijuar këtë përshtypje tek partneri i saj, por ai i thotë se është vetëm paralajmërim.

“S’ka lidhje fare! Unë po të paralajmëroj sepse një pikë të dobët të të vënë re, të vënë në lojë”, i thotë ai.

Ejonë i thotë se ka ardhur për të shijuar gjithçka në Big Brother, ndërsa Adi këmbëngul që të ketë kujdes.

“Ke ardhur për të shijuar çdo gjë, por të tallin pa e kuptuar ti, pa e kuptuar as unë”, plotëson ai.

Ejona thotë se nuk ndjehet keq po ta vënë në lojë, por do të ndihej vetëm nëse do të vinte në lojë një tjetër.

“Ndihem unë keq po të vunë ty në lojë”, i kthehet Adi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/03/2017 - 13:52

Ai është një nga personazhet më të dashur të ekranit dhe prej dekadash tashmë ka qenë prezent në publik. Megjithatë, edhe pse u bënë vite që është personazh, pakkush ka informacion për familjen e tij.

Postuar: 24/03/2017 - 13:34

I kanë mbetur edhe pak ditë derisa të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Dhe këtë emocion të fundpritjes së ëmbël ka dashur ta ndajë edhe me miqtë virtualë.

Postuar: 24/03/2017 - 12:56

Postuar: 24/03/2017 - 11:21

Me sa u kuptua sot, nga shkrimet online, të gjithë paskan dashur të dinë a ka të dashur Olti Curri. Dhe Klevi Kadilli e Intv e ka pyetur.

Postuar: 24/03/2017 - 11:17

Kate Winslet, aktorja e njohur për rolin e saj në Titanik ka pranuar se kur ishte fëmijë e kanë tallur për peshën dhe pamjen e jashtme.

Postuar: 24/03/2017 - 10:15

Adele i ka dedikuar këngën ‘Make you feel my love’  gjatë koncertit të saj në Zelandën e Re të gjithë viktimave që rënë pre e sulmeve terroriste në Londër.

Postuar: 24/03/2017 - 09:59

Tolgahan dhe Almeda u kthyen në Turqi pas muajit të mjaltit në LA, ku edhe kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre 2-vjeçare më 13 shkurt.