Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nisin problemet mes çiftit/ Tradhtoi Kate Middelton, dalin fotot komprometuese të Princit William

Postuar: 22/04/2019 - 13:26

Disa ditë më parë, në pallatin mbretëror "Kensington" nisën problemet pasi një revistë e famshme publikoi lajmin se princi William e kishte tradhtuar bashkëshorten e tij, Kate, me fqinjën Rose Hanbury.

U tha se megjithëse William i kishte mohuar këto lajme, mes tij dhe Kate kishin nisur problemet, ndërsa së fundmi mësohet se edhe princi Harry është distancuar nga vëllai i tij për shkak të këtyre lajmeve.

U tha se William e kishte tradhtuar Kate-in gjatë kohës që ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të tretë, ndërkohë që problemet serioze në pallat kanë nisur pas publikimit të fotove që konfirmojnë tradhtinë e William.

Në pamjet e publikuara, princi shfaqet shumë pranë Hanbury-t, teksa i ka vendosur dorën në bel, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beqarisë

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.

Postuar: 26/05/2019 - 14:39

Jim Belushi është padyshim një prej aktorëve më të njohur me origjinë shqiptare në Shtetet e Ba

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sporti

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh