BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

Nisin sërish telashet për Meghan Markle, babai e kërcënon se do ta hedh në gjyq dhe nuk lë gjë pa thënë për të (Ka një kërkesë edhe për mbretëreshën)

Nisin sërish telashet për Meghan Markle, babai e kërcënon se

Shqetësimet e Meghan Markle nga babai i saj duket se nuk kanë fund. Mësohet se Thomas Markle është zotuar se do të hedhë në gjyq vajzën e tij, Meghan dhe Princin Harry, në mënyrë që të takojë nipin dhe mbesën.

Të enjten, babai i Dukeshës së Sussex ka dhënë një intervistë shpërthyese, ku i ka kujtuar ata prindër të “këqij”. Thomas pretendon se ata kanë bërë “gabime” në rritjen e djalit të tyre 2-vjeçar, Archie dhe vajzës së porsalindur, Lilibet.

“Unë shpresoj që Mbretëresha dhe njerëzit në Angli të ndalen dhe të mendojnë për gabimet dhe sjelljen e keqe të tyre”, tha Markle për “Fox Neës” nga shtëpia e tij në Rosarito, Meksikë.

Thomas shtoi më pas se do të bëjë kërkesë në gjykatat e Kalifornisë, për të drejtën për të parë nipin dhe mbesën e tij në të ardhmen shumë të afërt.

Ai ende nuk ka takuar dy fëmijët e Meghan për shkak të marrëdhënies së tensionuar me të bijën, të cilën nuk e ka takuar që nga martesa e saj në vitin 2018 me Dukën e Sussex.

Por mesa duket kërkesat e tij nuk ndalen këtu,pasi Thomas ka shtuar se dëshiron që mbesa e tij Lilibet të pagëzohet.

“Unë do të doja të përfitoja nga ky rast për të kërkuar nga Mbretëresha, familja britanike, familja mbretërore, që të lejojnë Lily që të marrë pagëzimin e saj të parë në kishën e Mbretëreshës. Ne nuk duhet ta ndëshkojmë atë për sjelljen e keqe të Meghan dhe Harry-t”, shpërtheu Thomas ndaj vajzës dhe dhëndrit të tij.

Ai ka shtuar se Archie dhe Lily janë fëmijë të vegjël, nuk janë peng dhe nuk janë pjesë e lojës”. 

Nisin sërish telashet për Meghan Markle, babai e kërcënon se

Më të lexuarat