Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Një ci*cë e shfryrë, një e fryrë”, qytetari tallet keq me Lori Hoxhën

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.
 
Profili i saj në Instagram ajo tashmë e ka kthyer në blogun e saj personal ku ka mijëra ndjekës. Ajo çdo ditë poston për stilin e jetës së saj, rrobat e markave më të shtrenjta dhe vendet që ajo viziton.
 
Por kohëve të fundit, veçanërisht postimi i saj i fundit ka ngritur polemika se nëse Lori ka ndërhyrë me photoshop në foton e saj.
 
Ajo ka postuar një foto ku qëndron e ulur, por ajo që bie në sy është komenti i një ndjekësi.
 
Ndjekësi i shkruan:
 
Një ci*cë e fryrë, një e shfryrë, dora t’u ka zhduk”.
Kjo nuk është hera e parë që Lori Hoxha përflitet për përdorimin e photoshop. Ajo gjithashtu është gjykuar gjithmonë për mënyrën e të veshurit, për vendet që frekuenton, si dhe fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.