Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një dasmë në horizont! Pas humbjes së bashkëshortes nga sëmundja e rëndë, këngëtari i njohur shqiptar marton vajzën

Postuar: 19/08/2019 - 10:16

Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i japë fund beqarisë.

Burime për “Panorama” bëjnë me dije se ata kanë nisur përgatitjet për ceremoninë e rëndësishme dhe deri më tani nuk është bërë publik imazhi i mashkullit që i ka vjedhur zemrën Marias.

Maria nuk është një emër i padëgjuar për publikun shqiptar, pasi ajo është bërë e njohur si soprano dhe deri më tani ka arritur disa suksese në atë fushë.

Gjithashtu ajo ka marrë pjesë edhe në disa festivale, ku ka spikatur për zërin e saj të veçantë.

Maria ka qenë pjesë edhe e “XFactor Albania1” dhe të gjithëve na habiti me performancën e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 22:37

Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku fshehurazi.

Postuar: 17/09/2019 - 20:50

Moderatori i programit të humorit "Portokalli" Salsano Rrapi, njëherazi edhe aktor u sh

Postuar: 17/09/2019 - 19:45

Sipërmarrësi i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5&rdqu

Postuar: 17/09/2019 - 18:41

   Nga një ish-punonjëse seksi, në një spikere që lexonte lajmet me gjoksin jashtë, e t

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi