BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Një ditë e veçantë! Në krahët e Eduart Selamit, Ilva Tare si rrallëherë ndan momentet e lumtura në familjen e saj (FOTO+ VIDEO)

Një ditë e veçantë! Në krahët e Eduart Selamit,

Nuk janë të shpeshta postimet familjare në rrjetet sociale të moderatores së njohur shqiptare, Ilva Tares. Por dita e sotme në familjen e gazetares është e veçantë, pasi i vogli i saj mbush 3-vjeç.

Mami Ilva ka publikuar disa  video dhe foto ku djali i tyre Thomas shihet pranë të motrës, Melodi dhe  në krahët e  të atit, Eduart Selami.

Një ditë e veçantë! Në krahët e Eduart Selamit,

Ilva sapo na prezantoi me portretin e një familje të lumur dhe gjithashtu na zbuloi se ish- kryetari është një baba i përkushtuar ndaj fëmijëve. Ata duken shumë të lumtur.

Një ditë e veçantë! Në krahët e Eduart Selamit,

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thomas turns 3 today... God exists???? #thomaseduard #blessed #happybirthday #happymom

A post shared by Ilva Tare (@ilva_tare) on

Më të lexuarat