Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Një ditë në bankë", këtë video të Venera Lumanit dhe Lind Islamit nuk duhet ta humbni

Postuar: 18/01/2019 - 13:56

Ata janë një nga çiftet më të dashurt të showbiz-it shqiptar! Jo vetëm për statusin e tyre publik dhe për faktin që të dy janë ndër këngëtarët më të preferuar të momentit, por kohët e fundit, Venera Lumani dhe Lind Islami janë bërë edhe më interesant në sytë e fansave për videot e ndryshme funny që ata postojnë në rrjetet sociale.

Nga mbrëmjet me muzikë dhe këngë në ambientet e shtëpisë, tek stili dhe jeta e tyre e përditshme të cilën zgjedhin ta ndajnë edhe virtualisht me fansat e shumtë. Por, videoja e fundit që ata kanë postuar në Instagram me titullin "Një ditë në bankë" është një nga më të veçantat që ata kanë postuar së fundmi.
 
Sigurisht, që edhe ata si të gjithë çiftet e tjera nuk i kanë shpëtuar dot veprimeve në bankë, por dihet për të gjithë ne problemi me procedurat e tilla, nga radha, tek vonesat, etj. Kështu, Venera në rolin e punonjëses së bankës dhe Lindi në rolin e klientit kanë improvizuar një video në të cilën me siguri shfaqin formën e tyre të "revoltës" me këto shërbime, edhe pse me gjetje interesante. Ama, mesazhin e kanë dhënë të qartë!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nje ditë ne banke! @veneralumani ----

A post shared by Lind Islami (@lind_islami) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/06/2019 - 20:09

Ai kishte folur shumë për të përmes këngëve ku gjithmonë e akuzonte se e ka braktisur, por nuk e kishte takuarr kurrë të atin.Babai i Eminem, Marshall Bruce Mathers Jr, ka vdekur në moshën 67-vjeçare.Ai kurrë nuk e ta

Postuar: 26/06/2019 - 18:44

Princi William tha sot se do t’i mbështesë me gjithë zemër fëmijët e tij nëse janë homoseks

Postuar: 26/06/2019 - 17:10

 Menjëherë sapo përfundoi sezonin e emisionit 'Dua të të bëj të lumtur' moderatorja

Postuar: 26/06/2019 - 16:15

Thuajse një muaj më parë reperja Loredana Zefi u akuzua nga një çift zviceran për një çështje të

Postuar: 26/06/2019 - 14:30

Pak muaj më parë, këngëtares së njohur Fifi i morën adresën e Instagram.

Postuar: 26/06/2019 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është komentuar gjithmonë për jetën e saj luksoze, udhë

Postuar: 26/06/2019 - 10:30

Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama i ka shkruar një letër këngëtares shqiptare me famë bo