BREAKING NEWS

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka bërë me gjak nuk do i vlejnë atje në gropë. Jam gati të dorëzohen në autoritetet shqiptare nëse Sali Berisha...

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka
x

Gossip

"Një ditë në bankë", këtë video të Venera Lumanit dhe Lind Islamit nuk duhet ta humbni

"Një ditë në bankë", këtë video të

Ata janë një nga çiftet më të dashurt të showbiz-it shqiptar! Jo vetëm për statusin e tyre publik dhe për faktin që të dy janë ndër këngëtarët më të preferuar të momentit, por kohët e fundit, Venera Lumani dhe Lind Islami janë bërë edhe më interesant në sytë e fansave për videot e ndryshme funny që ata postojnë në rrjetet sociale.

Nga mbrëmjet me muzikë dhe këngë në ambientet e shtëpisë, tek stili dhe jeta e tyre e përditshme të cilën zgjedhin ta ndajnë edhe virtualisht me fansat e shumtë. Por, videoja e fundit që ata kanë postuar në Instagram me titullin "Një ditë në bankë" është një nga më të veçantat që ata kanë postuar së fundmi.
 
Sigurisht, që edhe ata si të gjithë çiftet e tjera nuk i kanë shpëtuar dot veprimeve në bankë, por dihet për të gjithë ne problemi me procedurat e tilla, nga radha, tek vonesat, etj. Kështu, Venera në rolin e punonjëses së bankës dhe Lindi në rolin e klientit kanë improvizuar një video në të cilën me siguri shfaqin formën e tyre të "revoltës" me këto shërbime, edhe pse me gjetje interesante. Ama, mesazhin e kanë dhënë të qartë!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nje ditë ne banke! @veneralumani ----

A post shared by Lind Islami (@lind_islami) on