BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Një ëndërr e realizuar dhe dueti më i bukur i jetës! Nuk e merrni me mend se me kë po bashkëpunon Dafina Zeqiri: Më në fund sa e lumtur jam!

Një ëndërr e realizuar dhe dueti më i bukur i jetës!

Një këngë me mamanë e saj, është tanimë një ëndërr e realizuar për Dafinën. Zeqiri ka ndarë një foto të mamasë në llogarinë e saj dhe kaq ka mjaftuar të zbulojë të rejat e fundit nga projektet muzikore. “Sa e lumtur jam që e kam një këngë bashkë me ty më në fund! Dafinëmoj”, ka shkruar këngëtarja krah fotos, duke zbuluar se kjo këngë do të jetë pjesë e albumit të ri të saj.

Të jetë një baladë a një këngë ritmike? Këtë nuk e dimë. Ama mësuam nga e ka marrë talentin për muzikë Dafina, nga kush përvçse nga mamaja e saj.

Në intervista të ndryshme, Dafina ka treguar se ka një dobësi shumë të madhe për mamanë e saj, me të cilën ka kaluar periudha të vështira për shkak të problemeve me shëndetin, të lëna pas tanimë.

Një ëndërr e realizuar dhe dueti më i bukur i jetës!