Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një engjëll i vërtetë, Linda Halimi nxjerr pamjet e ëmbla të vajzës 1 javë pas lindjes (VIDEO)

Postuar: 20/03/2019 - 09:55

Një javë më parë këngëtarja shqiptare, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Davod u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Kaimana. Linda zgjodhi që ta mbante të fshehur shtatzëninë për 9 muaj, dhe vetëm pas lindjes filloi që të publikonte foto me barkun e rrumbullakosur.

Këto kohë, këngëtarja ka qenë shumë aktive dhe ka publikuar video të vetat ku ka treguar se si ka ardhur menjëherë në formë pas shtatzënisë. Mirëpo së fundmi ajo ka publikuar më në fund disa pamje të vogëlushes një javë pas lindjes.

Në një video të publikuar në 'Instastory', Linda shihet teksa e filmon, mirëpo fytyrën ja ka fshehur duke e ruajtur privatësinë e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 22:12

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekëset e saj në rrjetet sociale.Në postimin e saj, Klaudia shkruan se femrat duhet të bëjnë kujdes me meshkujt që nuk i duan

Postuar: 18/07/2019 - 21:06

Ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula, është ndarë nga bashkëshorti i s

Postuar: 18/07/2019 - 20:13

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që

Postuar: 18/07/2019 - 19:49

Ori Nebiaj së fundmi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”.

Postuar: 18/07/2019 - 13:54

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm.

Postuar: 18/07/2019 - 12:56

Erza Muqolli, 13-vjeçarja shqiptare që ka fituar zemrat e publikut po korr një sukses të madh që

Postuar: 18/07/2019 - 11:20

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi i anëtarit të pestë të jurisë së spektaklit "Kënga