Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Një epokë e re po vjen", këngëtarja shqiptare me famë botërore që numëron 35 milionë fansa në Instagram merr vendimin e papritur, çfarë ka ndodhur?

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, Dua Lipa pa asnjë arsye apo shpjegim ka vendosur të “zhduket” nga rrjetet sociale.

Duke postuar çdo postim dhe foton e profilit por dhe fotot që fansat apo miqtë i kanë bërë “tag”, emri I Duas konfiguron vetëm si emër. Profili është aktiv por nuk ka asnjë postim.

Nuk dihen arsyet e këtij vendimi por këngëtarja është duke punuat me një album të ri, njoftim të cilin këngëtarja e ka dhënë më parë në Instagram dhe shprehej se një epokë e re po vinte. Mesa duket, këngëtarja po përkushtohet tërësisht në projektet e reja pa u shpërqendruar nga rrjetet sociale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 20:12

Këngëtari i njohur Egzon Pireci, i cili ka qenë pjesë e “The Voice of Albania”, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5” për të promovuar albumin e tij më të ri.Ai tha është bërë pjesë e tregut

Postuar: 14/11/2019 - 15:51

Në bisedën e tij me gazetarin Mustafa Nano, Peçi vlerësoi mënyrën e veshjes së kryeministrit Rama

Postuar: 14/11/2019 - 11:45

Pak javë më parë moderatorja e njohur Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

Postuar: 14/11/2019 - 11:10

Në Panairin e Librit këtë vit, ka pasur emra të rinj që janë bërë pjesë, personazhe të njohur që

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Në një bisedë në studion e emisionit “Soiree”, gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer historit

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Jonida