BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

Një gjyshe në formë dhe shumë e përkushtuar, Jozefina Topalli nxjerr nipin shëtitje nga liqeni