Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një grua me fat/ Kush janë dy xhentelmenët në shërbim të Jozefina Topallit? (FOTO)

Postuar: 12/01/2019 - 21:02

Deri në vitin 2013 ishte kryetare e Kuvendit të Shqipërisë, duke qenë kështu njeriu i dytë më i rëndësishëm në vend, pas Presidentit të Republikës, por që nga viti 2017, kur u bënë zgjedhjet e fundit për deputetë në Parlament, zonja Jozefina Topalli nuk është më as deputete, pasi kryetari Lulzim Basha nuk e futi fare në listat e kandaidatëve për deputetë.
 
Në intervista të shumta, tashmë jo si politikane, por si një grua, zonja Topalli ka rrëfyer se më në fund ka mundur t’i dedikohet më shumë familjes së saj, gjë që nuk ka arritur ta bëjë aq sa ka dashur gjatë viteve kur merrej intensivisht me politikë.
 
Paparazzi ynë ka rastisur një ditë para një lokali të njohur në kryeqytet, ku zonja Topalli po priste së bashku me bashkëshortin, që i biri të nxirrte makinën e saj nga garazhi.
 
Ajo siç e shihni edhe nga fotot, edhe pse nuk ka më shoferë dhe truproja si dikur kur ishte kryetare e Parlamentit, mesa duket, tashmë këto shërbime ia bëjnë me shumë dëshirë dhe dashuri dy burrat më të rëndësishëm të jetës së saj, bashkëshorti dhe i biri, ku njëri nis makinën e tjetri i hap derën. Një grua me të vërtetë me shumë fat!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë shpejt do e shohim në një telezivion të madh italian, ndërsa në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe, e cila quhet

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni