BREAKING NEWS

Tragjedi në Berat/ Kishin 5 muaj që kishin ardhur në jetë, humbin jetën dy binjakët (Dyshimet e para)

Tragjedi në Berat/ Kishin 5 muaj që kishin ardhur në jetë,
x

Gossip

“Një lajm i mirë dhe një i keq”, Sokol Balla nxjerr foton dhe befason me atë që thotë

“Një lajm i mirë dhe një i keq”, Sokol Balla nxjerr

Prej ditësh po qarkullon në rrjetet sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjithë personazhet publik. Sigurisht që këtij trendi nuk mund t’i mungonte dhe gazetari Sokol Balla, i cili jo vetëm që e ka përdorur aplikacionin rus, por ka zbuluar dhe dy të vërteta rreth jetës së tij.

“Sipas FaceApp dy lajme për mua në 2050: I pari i keq, qenkam plak. I dyti i mirë: Nuk do plakem më shumë se kaq,”- shkruan Sokol Balla në rrjete sociale teksa ka vendosur foton me filtra, i plakur.