Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Një lajm i mirë dhe një i keq”, Sokol Balla nxjerr foton dhe befason me atë që thotë

Postuar: 18/07/2019 - 09:31

Prej ditësh po qarkullon në rrjetet sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjithë personazhet publik. Sigurisht që këtij trendi nuk mund t’i mungonte dhe gazetari Sokol Balla, i cili jo vetëm që e ka përdorur aplikacionin rus, por ka zbuluar dhe dy të vërteta rreth jetës së tij.

“Sipas FaceApp dy lajme për mua në 2050: I pari i keq, qenkam plak. I dyti i mirë: Nuk do plakem më shumë se kaq,”- shkruan Sokol Balla në rrjete sociale teksa ka vendosur foton me filtra, i plakur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 22:17

Këngëtari përveç projekteve të reja muzikore që na bëjnë të kërcejmë dhe të këndojmë, herë pas here na fton të dëgjojmë live magjinë e performancave të tij.

Postuar: 25/08/2019 - 21:34

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Postuar: 25/08/2019 - 17:38

Rike Roçi është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Postuar: 25/08/2019 - 14:52

Pak ditë më parë, në një koncert të reperit Soolking në Algjeri ku ishte e ftuar edhe këngëtarja

Postuar: 25/08/2019 - 13:21

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të

Postuar: 25/08/2019 - 12:59

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpes