BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Një makth!”/ Prezantuesja e njohur flet për herë të parë pas operacionit që i shkaktoi paralizë në fytyrë si pasojë e gabimit të dentistit

“Një makth!”/ Prezantuesja e njohur flet për herë

Prezantuesja e famshme italiane, Mara Venier, iu nënshtrua një operacioni në dhëmballë vetëm pak ditë më parë.Ajo ka ndarë më publikun traumën që ka kaluar dhe se si gabimi i dentistit i shkaktoi një paralizë të pjesshme faciale, raporton “Lastampa”.

Ajo rrëfeu se ka humbur ndjeshmërinë në një pjesë të fytyrës dhe iu desh t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje të dytë te një mjek tjetër, por ende ka një rrugë të gjatë për t’u shëruar.

“Një makth!”/ Prezantuesja e njohur flet për herë

Miqtë e Instagram-it, dua të ndaj makthin që po jetoj… Të hënën e kaluar shkova te një dentist këtu në Romë për një implant të planifikuar prej muajsh…

Arrita në zyrë (tani për tani nuk po e them emrin dhe adresën) në 09:30. Dola në 17:30, pas tetë orësh! Nga ai moment humba plotësisht ndjeshmërinë e një pjese të fytyrës sime, gojës, fytit, buzëve dhe mjekrës!

“Një makth!”/ Prezantuesja e njohur flet për herë

Po e shmang pjesën tjetër, sepse ky nuk është vendi (me dentistin do flasim diku tjetër).

Të enjten nxitova për te kirurgu MaxilloFacial, Valentini Valentino (të cilin e falënderoj shumë), i cili pasi kontrolloi gjendjen, të premten më operoi për të hequr implantin që shkaktoi dëmtimin.

“Një makth!”/ Prezantuesja e njohur flet për herë

U shtrova në spital … salla e operacionit, anestezi totale, një makth! Sot do të bëj një kontroll, por do të jetë një gjë shumë e gjatë (shpresoj të shmang një ndërhyrje tjetër)”,- shkroi ajo në një postim në Instagram, duke publikuar edhe një foto nga spitali.

“Një makth!”/ Prezantuesja e njohur flet për herë

Megjithatë, Mara u shfaq të dielën në transmetim në emisionin e saj “Domenica In”, ku ka treguar gjithçka që ka ndodhur.

Më të lexuarat