Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një muaj me vonesë këngëtarja e njohur zbulon se çfarë i dhuroi kryeministri për ditëlindje

Postuar: 19/09/2018 - 19:25

Pak ditë pas ditëlindjes së 32-të, Rona Nishliu kurorëzoi në martesë lidhjen me të dashurin e saj prej pesë vitesh. Pas dasmës, çifti u nis me muaj mjalti në Itali dhe mes gjithë këtyre ndodhive, ditëlindja e Ronës mbeti në sfond.

Dje, këngëtarja postoi në Instagram Stories një falenderim për Kryeministrin Rama, i cili i dhuroi diçka për ditëlindje: një shishe vere me dizenjo shumëngjyrëshe të cilat mund t'i quajmë specialitet i Ramës.
 
“Faleminderit për kujdesin tuaj dhe të institucionit. Dhuratë e veçantë për ditëlindje nga Kryeministri ynë detajist,” shkruan Rona në falenderim.
 
 
Rona e festoi ditëlindjen më 25 gusht (një Virgjëreshë ikonike) dhe dhuratën e Ramës e mori më 18 shtator, tre javë më vonë. Ose ose, e mori fiks në kohë dhe tani vendosi të na e tregojë ne. Sidoqoftë, gjëra që ndodhi, rëndësi ka ideja.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:53

 Festivali i Këngës në RTSH duket se premton edhe këtë vit surpriza. Pas edicionit të vjetshëm, ku në festival pati më shumë se dy emra pretendentë, duket se edhe këtë vit konkurrenca do të jetë e fortë.

Postuar: 17/10/2018 - 22:21

Aktorja e njohur turke Aslihan Gurbuz është detyruar t’i nënshtrohet një operacioni kirurgj

Alessandra Mussolini: Do denoncoj ata që ofendojnë Duçen në rrjetet sociale

Postuar: 17/10/2018 - 22:14

Europarlamentarja, mbesa e udhëheqësit fashist italian Benito Mussolini tha dje se do të denonc

Postuar: 17/10/2018 - 21:39

Graciano Tagani është një ndër balerinët e trupës së baletit Albi Nako, por jo gjithçka ka qenë s

Postuar: 17/10/2018 - 21:26

Shoqërohet në polici këngëtari shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

Postuar: 17/10/2018 - 20:38

Është folur shumë lart e poshtë në mediat online që këtë vit do të fillojë “Big Brother Alb

Postuar: 17/10/2018 - 20:14

 Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë