BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

Një ndër çiftet më të komentuara, Ami dhe Ermali postojnë foto intime, na lanë pa fjalë dhe duken më të dashuruar se kurrë

Një ndër çiftet më të komentuara, Ami dhe Ermali

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Dyshja perveç që janë të suksesshëm në profesionet e tyre, ata janë edhe të lumtur krahas njëri-tjetrit.

Një ndër çiftet më të komentuara, Ami dhe Ermali

Së fundi Ami ka ndarë disa fotografi, e nuk ka hezituar ti ndajë edhe ato më intime.

Ata shihen duke qeshur, e duke u puthur! Kujtojmë që ata janë prindër të dy fëmijëve.

Një ndër çiftet më të komentuara, Ami dhe Ermali