BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Një ndër figurat më të pëlqyera në rrjet, Alketa Vejsiu zbulon se nga kush “drejtohet” (FOTO)

Një ndër figurat më të pëlqyera në rrjet, Alketa

Ka nisur që dje dhe mesa duket do të vazhdojë edhe gjatë ditës së sotme, intervista virtuale e Alketa Vejsiut në Instagram me ndjekësit e saj.

Moderatorja nuk është kursyer në përgjigje, duke zbuluar shumë detaje të reja. Së fundmi biseda është rrotulluar sërish rreth vajzës së saj, Nikol e cila po rrëmben një vëmendje të madhe në rrjete sociale.

Një ndjekës e ka pyetur Alketën se çfarë do të dëshironte ajo të bëhej në të ardhmen e bija. Epo, ndonëse jo televizionin mesa duket Vejsiu i ka trashëguar Nikol dëshirën për biznes.

“Mendoj se do të jetë një business woman e mirë, Niki. Ka lindur për të drejtuar: më drejton edhe mua shpesh herë. Nëse dukem “cool” është prej saj. Ka një shije estetike të lindur që më ndihmon edhe mua shumë. Por këto janë hipoteza. Çdo gjë që do të bëjë, uroj ta dojë fortë,”-u shpreh moderatorja.

“Nuk është gjëja ime!”- u shpreh vajza e Alketa Vejsiut, Nikol Nelo, pak kohë më parë kur u pyet nëse i pëlqen televizioni.

Vajza e moderatores po vazhdon studimet në Angli, ku ka shprehur dhe dëshirën për të jetuar në Britani dhe të ketë një biznes të sajin.