BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Një nënë e dytë për fëmijët e Markut, Rudina Dembacaj emocionon me urimin që i bën djalit të bashkëshortit: Biri im

Një nënë e dytë për fëmijët e Markut, Rudina

Sot, djali i Mark Frrokut, Leonardi ka ditëlindjen. Teksa kanë festuar në një darkë familjare, bashkëshortja e ish deputetit, Rudina Dembacaj ka ndarë dy foto në InstaStory një me Markun e një me Leonardin.

Ashtu siç ka treguar edhe në intervista, Rudina Dembacaj ka marrëdhënie të shkëlqyer me familjarët e bashkëshortit të saj Mark Frrokun. 

Një nënë e dytë për fëmijët e Markut, Rudina

Këtij të fundit, Rudina i ka bërë një urim që na ka emocionuar të gjithëve. Ajo e quan Leonardin “birin e saj” dhe shkruan: “Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua”.

Kujtojmë se në 2019-ën, prezantuesja konfirmoi ndarjen nga ish-bashkëshorti, vetëm 3 vite pas martesës së tyre. Ndërkohë para disa muajsh ajo mori një super propozim për martesë nga partneri i saj aktual, Mark Frroku në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia. 

Një nënë e dytë për fëmijët e Markut, Rudina

Më të lexuarat