BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Një prezantuese shumë e njohur në media dhe një showgirl e famshme do bëhen pjesë e Big Brother VIP, zbulohen detaje

Një prezantuese shumë e njohur në media dhe një showgirl e

Mbrëmjen e spektaklit të djeshëm Big Brother VIP një tjetër konkurrent u eleminua nga publiku, pasi u votua si më pak i pëlqyeri, Ardit Çuni. Mirëpo, banorëve ju është dhënë një mundësi e dytë, vetëm dy prej tyre (ata që kanë fatin në krahun e tyre) mund të kenë shansin të kthehen prapë nëse “bileta” e tyre është vajtje-ardhje. E duket se Arditi e ka patur fatin në krahun e tij dhe ka shpëtuar duke u rikthyer kështu në shtëpi.

Këtë të martë do të ketë hyrje të reja në “Big Brother VIP”! Në shpinë e famshme të “Big Brother VIP” do futen dy vajza te reja, njëra prej tyre është prezantuese shumë e njohur në media, kurse tjetra është shoëgirl e famshme brenda dhe jashtë Shqiperise.

Emrat nuk po i zbulojmë tani pasi do ju lëjmë ta shijoni spektaklin të martën e ardhshme, me surpriza dhe me emocione të forta që do mbajë publikun pranë televizorit.