BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

“Një rrezik dhe kërcënim për familjen mbretërore”, zbulohet një tjetër sekret, Princi William është kundër xhaxhait të tij për skandalin e bujshëm

“Një rrezik dhe kërcënim për familjen

Ndodhia e bërë publike në mediat e huaja në lidhje me Princin Andrew ka tronditur familjen mbretërore.

Një grua ka pretenduar se është përdorur për qëllime seksuale dhe ka ngritur padi në gjykatë ndaj djalit të mbretëreshës Elizabeth, princit Andrew.Ndonëse Mbretëresha Elizabeth ka paguar avokatët më të mirë në SHBA me qëllim që 61-vjeçari të dalë i padëmtuar nga padia e ngritur kundër tij nga Virginia Robert Jeff, një tjetër anëtar i familjes mbretërore është kundër tij.

Kujtojmë se Virginia Giuffre ka akuzuar princin britanik se ka abuzuar me të rreth dy dekada më parë, kur ajo ishte nën moshën 18-vjeçare në padinë e dorëzuar në një gjykatë të Manhatan-it.

Ajo ka pretenduar se princi Andrew e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale kundër vullnetit të saj, në shtëpinë e bashkëpunëtores së Epstein, Ghislaine Maxwell, në Londër.

Më parë, gruaja ka rrëfyer se Epstein e mbante atë si skllave seksi me ndihmën e bashkëpunëtores së tij Maxwell.

Princi Andrew mohon kategorikisht akuzat e bëra kundër tij dhe thotë se nuk i kujtohet që ta ketë takuar ndonjëherë.

Nga ana tjetër, Princi William e konsideron xhaxhain e tij një “kërcënim” për familjen mbretërore.

 “William nuk e pëlqen xhaxhain e tij, Andrew,” tha një mik i Dukës së Kembrixhit për “Sunday Times”. 
Ndërkohë një burim i pallatit i tha të njëjtës gazetë se 39-vjeçari William e përshkroi xhaxhain e tij si “rrezik” dhe “kërcënim” ndaj familjes mbretërore.

Më të lexuarat