BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x

Gossip

“Një sëmundje që ka kapur botën”/ Çfarë ndodhi? Monika Lubonja “shpërthen” në rrjetet sociale: O njerëz nuk dua të më gjykoj asnjë për ndjenjat e mia

“Një sëmundje që ka kapur botën”/

Aktorja e njohur, Monika Lubonja është nxehur me lajmet e ndryshme që shkruhen për të në media. Ajo është kthyer pas në kohën kur ishte pjesë e “Big Brother VIP” dhe ka postuar dy foto të njërës prej mbrëmjeve, duke theksuar se të gjithë e kanë lakmi.

Sakaq, Monika ka vënë në dukje se gjithmonë do të luftojë për ndjenjat e saj.

Postimi i plotë:

Kemi dëshirë të diskutojm gjithmon, mendimin e të tjerëve, te japim e te gjykojmë gjërat e të tjerëve … apo kjo gjë është kthyer në ekzistenc në një sëmundje që ka kapur botën, e cila quhet lakmi, për ca klikime.

Jo ore jo, për gjërat e bukura duhet të luftosh për ti pasur e për ti shprehur.

E nuk dua asnjë të më gjykoj ndjenjat e mia. Jane të miat dhe vetëm të miat oooo njerëz.

Gjithmon e në të gjitha format do luftoj per to. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @monikalubonja

 

Më të lexuarat