BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Gossip

“Një shifër marramendëse që nuk mund të biem dakord”/Një tjetër bashkëprezantuese largohet nga “Sanremo”? Zbardhet arsyeja dhe kërkesa ekstreme

“Një shifër marramendëse që nuk mund të biem

Disa prej figurave të njohura që do të prezantojnë “Sanremo 2020” janë Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez e Alketa Vjesiu.

Teksa secila prej tyre, por edhe pjesa tjetër e stafit po përgatiten për të organizuar një festival madhështor, mediat italiane shkruajnë se partnerja e Cristiano Rolado-s nuk është e kënaqur nga pagesa.

“Një shifër marramendëse që nuk mund të biem

Giorgina Rodriguez është shprehur se nuk i mjaftojnë 20-25 mijë euro që do i paguajë “Sanremo”, prandaj dëshiron një pagë më të lartë.

Modelja ka kërkuar nga drejtuesit 140 mijë euro, shifër kjo shumë më e lartë nga sa i është përcaktuar.

Drejtuesit janë shprehur se kjo është një shifër marramendëse dhe nuk mund të bien dakord, pasi ajo nuk mund të paguhet më tepër se vajzat e tjera të përzgjedhura.

“Një shifër marramendëse që nuk mund të biem

Ende nuk është marrë një vendim!

Georgina është parashikuar që të prezantojë në natën e tretë të festivalit së bashku me Alketa Vejsiun.

Më të lexuarat