Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një super surprizë na pret! Robert Berisha, Eneda Tarifa dhe Kastro Zizo bëhen bashkë për diçka të madhe

Postuar: 19/09/2018 - 14:26

Robert Berisha, ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në studion e “Wake Up” në Top Channel, ku zbuloi edhe projektin e tij më të afërm muzikor.

Këngëtari tregoi se bashkëpunimi i radhës do të jetë me këngëtaren Eneda Tarifa si dhe me Kastro Zizon, ku do të risjellin versionin e ri të një këngë të vjetër shqiptare. Tre këngëtaret kanë menduar ta sjellin bashkëpunimin muzikor të realizuar në një klip, që pritet të xhirohet  javën e ardhshme.

Kjo këngë do të risjellë këngëtaren Eneda Tarifa në një klip, pasi pas pjesëmarrjes në “Eurovizion” në vitin 2016 me këngën “Fairytale”, ajo i është përkushtuar vetëm muzikës live.

Ndërsa, Robert Berisha publikoi në muajin qershor këngën e tij me titull “Pa Ty”.

Se si do të jetë produkti final mes tre këngëtarëve, kjo pritet për t’u parë!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 13:43

Figura të njohura publike kaluan në tapetin e kuq të Kanës gjatë këtyre ditëve, duke tërhequr vëmendjen me paraqitjen e tyre dhe duke u bërë kryefjala e diskutimit në media.

Postuar: 24/05/2019 - 12:03

Armina Mevlani ka qenë një ndër shqiptaret që ka shkëlqyer në tapetin e kuq të Festivalit  t

Postuar: 24/05/2019 - 11:39

Njihet për hiret e saj të lakmuara dhe për setet e fotove të nxehta që realizon herë pas here, po

Postuar: 24/05/2019 - 10:48

Stilisti që u kujdes për paraqitjen e Jonida Maliqit në Eurovision 2019, ka zbuluar detaje nga fe

Postuar: 24/05/2019 - 10:33

Këngëtarja, Ledina Çelo ndan shpesh momente familjare, por kryesisht me fëmijët e saj.

Postuar: 24/05/2019 - 10:03

Një vit më parë, moderatori i njohur Eno Popi u bë baba për herë të parë.

Postuar: 24/05/2019 - 08:59

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari festoi dje ditëlindjen.