Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një super yll/ Bieta Sulo nxjerr foton e Alban Dudushit me të bijën dhe i lë të gjithë pa fjalë me dedikimin

Postuar: 25/06/2019 - 11:07

Moderatori i njohur  Alban Dudushi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Siç dihet Albani është baba i një vajze që quhet Joelle dhe një djali  të vogël me emrin Kroi Art.

Së fundmi, vajza e tij ka mbyllur shkollën 9 vjeçare dhe ka festuar ditën e djeshme minimaturën. Bieta ka publikuar një foto të Joelle në ditën e saj të veçantë teksa pozon përkrahë babait të saj i cili është edhe shoqëruesi i saj.

“Joelle dhe shoqëruesi i saj në mbrëmjen e minimaturës”, ka shkruar Bieta pranë fotos ku gjithë vëmendjen e merr vajza e Albanit e cila shkëlqen me veshjen e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për