BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

"Një test pozitiv"/ Einxhel Shkira reagon për herë të parë rreth lajmeve për shtatzëni dhe publikon faktet

"Një test pozitiv"/ Einxhel Shkira reagon për herë

Ditën e djeshme Einxhel Shkira u përfol për një shtatzëni të mundshme, por Einxhel ka reaguar për herë të parë duke treguar se testi i vetëm pozitiv është ai i Koronavirusit.

Moderatorja është infektuar dhe si rrjedhojë nuk ka mundur të festojë ditëlindjen e Dagzit.

"Një test pozitiv"/ Einxhel Shkira reagon për herë

“Ja pra një test pozitiv. Kjo është arsyeja pse nuk jam me Dagz sot dhe nuk bëmë dot festë për ditëlindje. Covidi na prishi planet”, ka shkruar ajo.

"Një test pozitiv"/ Einxhel Shkira reagon për herë

"Një test pozitiv"/ Einxhel Shkira reagon për herë