BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Një tjetër miliarder beqar/ Elon Musk i jep fund martesës me këngëtaren e njohur

Një tjetër miliarder beqar/ Elon Musk i jep fund martesës me

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes juanë divorcuar pas tre vjetësh.Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze nga Vancouver janë ndarë, por marrëdhënia e tyre mbetet e mirë dhe ata vazhdojnë të jenë prindër të djalit të tyre njëvjeçar.

“Ne jemi të ndarë, por ne ende e duam njëri-tjetrin, shihemi shpesh dhe marrëdhënia jonë mbetet e shkëlqyer,” tha Musk.

Miliarderi dhe Claire Bushe, sicc është emri i vërtetë i këngëtares së muzikës elektronike bënë paraqitjen e tyre të parë të përbashkët publike në maj 2018 në Met Gala, pasi Musk u nda me Amber Heard.

Në janar 2020, Grimes konfirmoi se ajo ishte shtatzënë dhe djali i tyre lindi në maj 2020. Çifti i dha atij emrin, të paktën të pazakontë, X Æ A-Xii.

Më të lexuarat