BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x
BREAKING NEWS

Kina mashtron Perëndimin, Xi Jinping në fshehtësi të plotë po i mbush xhepat me para Vladimir Putinit, ja prapaskenat e bujshme

Kina mashtron Perëndimin, Xi Jinping në fshehtësi të
x

Gossip

Një vit më parë u bënë prindër të një djali, konfirmohet ndarja e çiftit të njohur

Një vit më parë u bënë prindër të një

Çifti i njohur, Emma Roberts dhe Garret Hedlund i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas gati 3 vitesh të lidhur, u konfirmua nga “ET”.

Një burim i afërt me dyshen ka thënë se aktorja 30-vjeçare dhe aktori 37-vjeçar janë ndarë dhe “ata nuk po jetojnë më bashkë”. Burimi shton se ata gjithashtu që “nuk janë romantikisht së bashku”.

“Marrëdhënia e tyre ka qenë e vështirë për një kohë të gjatë dhe situata është vërtet e trishtuar e kritike tani.”

Burimi thotë gjithashtu se Roberts dhe Hedlund u ndanë kur Garrett ishte larg familjes për shkak të punës. Megjithatë, u tha se ata ende bëjnë gjëra si familje dhe rrisin fëmijën e tyre së bashku.

Ky lajmi është bërë i ditur pothuajse një muaj pasi Roberts dhe Hedlund organizuan për djalin e tyre, Rhodes, një festë për ditëlindjen e tij të parë.

Roberts dhe Hedlund filluan të dilnin bashkë në muajin mars të 2019-ës. Ndërkohë, ata lindën Rodosin në dhjetor të vitit 2020.

“Emma-s absolutisht i pëlqen të jetë nënë dhe është jashtëzakonisht mbrojtëse e protektive ndaj Rodosit”, shtoi burimi. “Rhodes është e gjithë bota e saj dhe ai e ka fokusuar vërtet atë. Ajo ndihet shumë mirënjohëse që ka familjen dhe miqtë që e mbështesin.”

Një vit më parë u bënë prindër të një

Më të lexuarat