Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një vit pas ndarjes, martohet burri i ish presidentes Atifete Jahjaga (Foto)

Postuar: 18/08/2018 - 10:30

Ndonëse jo vetëm si ish presidente dhe gjenerale urshtrie, Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjesë e shtypit edhe për jetën e saj private.Ajo për disa vite ishte e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit që lidhja e tyre ka përfunduar. Menjëherë pas ndarjes Kuqi u përfol për një lidhje të re, e ndërsa mbrëmë ai e kurorëzoi lidhjen e tij me martesë.

“GazetaBlic” ka siguruar fotografi gjatë momentit kur çifti, Astrit Kuqi dhe Donika Selimi po prejnë tortën.
ImageImage
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 10:54

Vetëm pak javë më parë në një ceremoni tërësisht të fshehtë këngëtarja Rona Nishliu është martuar.

Aktualisht ajo po shijon muajin e mjaltit në Itali me bashkëshortin e saj.

Postuar: 19/09/2018 - 10:49

Eurodeputeti dhe Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein, ka provuar

Postuar: 19/09/2018 - 10:21

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i pl

Postuar: 19/09/2018 - 10:15

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të komentuara në media për pamjen dhe anën profesionale.

Postuar: 19/09/2018 - 09:32

Pak kohë më parë në media bëri bujë lajmi se aktori i njohur turk, Can Yaman është me origjinë sh

Postuar: 19/09/2018 - 09:08

Këngëtarja lebaneze, Nourhanne ka marrë vëmendjen e të gjithë rrjeteve sociale me festën madhësht

Postuar: 19/09/2018 - 07:32

Kate Middleton ka qenë një princeshë perfekt që kur u martua me William në vitin 2011.