BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Gossip

Dalin pamjet, dy konkurrentët e Për’Puthen përplasen fizikisht, ja momenti i goditjes (VIDEO)

Dalin pamjet, dy konkurrentët e Për’Puthen përplasen

Dy konkurrentë të Për’Puthen janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin në Tiranë.

Një video ekskluzive për iconstyle.al tregon qartazi se si dy konkurrentët janë përplasur.

Cilët janë ata?

Bëhet fjalë konkretisht për Albi Zhukën dhe Arbër Avdylin.

Ata janë parë së bashku në rrugë të cilët në fillim po konfliktoheshin me fjalë por më pas janë përplasur fizikisht. Njëri prej tyre godet tjetrin mirëpo nuk dihet arsyeja se përse ata janë përfshirë në një zënkë të tillë.

Nuk është hera e parë që konkurrentë të Për’Puthen konfliktohen me njëri-tjetrin. Gjithashtu, kujtojmë se edhe më parë, kanë qarkulluar skandale gjatë por edhe pas Për’Puthen.

Një ndër ngjarjet më të bujshme ishte lidhja e Teas me Beartin në Për’Puthen 2, ku më pas u zbulua edhe lidhja e Andit me Melisën.

Edhe pse u përfshinë në skandale, tashmë ciftet nuk ekzistojnë më dhe nuk i rezistuan dot lidhjeve.

Sa i takon programit Për’Puthen, tashmë në ekran dhe në moderim është rikthyer Bora Zemani pas ikjes së Ori Nebijajt. Vetë Bora tha më herët se ishte mjaft e emocionuar për rikthimin e saj.

“Isha aty mbrapa edhe realisht kam emocione sikur po nis një program tërësisht të ri. Nga një anë më duket sikur po kthehem në shtëpi, por nga ana tjetër ka studio të re, protagonistë të rinj, kemi shkesin këtë herë në studio”, tha moderatorja e njohur.

Për më tepër, ndiqni videon: